Poprzedni temat «» Następny temat
Opisy grup
Autor Wiadomość
Choupette
12


years old
mruczności
kocham astrologię


Wysłany: 2015-04-06, 19:43   Opisy grup

Opisy grup

U nas podział na grupy nie jest odzwierciedleniem dzielnicy Paryża, w której mieszkasz. Jest to podział, którego nie znajdziesz na żadnym innym forum! Otóż u nas grupy są odzwierciedleniem powodów, dla których nasza postać przeniosła się do stolicy naszej przepięknej Francji. Nazwy są tytułami francuskich piosenek i każdy z nas może wybrać tylko jedną grupę, więc wybierzcie rozsądnie!
W razie jakiś problemów możecie zwrócić się o pomoc do administracji, w chęcią doradzimy w wyborze!

La maison ou j'ai grandi, czyli dom w którym dorastałem - grupa dla osób, które urodziły się w Paryżu, dorastały w nim i nadal go zamieszkują. Są to rodowici Paryżanie, często z dziada pradziada.

Je reviens chez nous, czyli wracam do domu- grupa dla tych, którzy wyjechali z Paryża z różnych powodów, a teraz wracają bądź zamieszkują w mieście, który był niegdyś domem ich rodziców.

Pour moi la vie va commencer, czyli dla mnie życie dopiero się rozpocznie –grupa dla tych, którzy postanowili przyjechać do Paryża, by rozpocząć w nim nowe życie, równocześnie odcinając się od tego co było wcześniej.

Paroles paroles, czyli słowa, słowa – grupa dla osób, które uczą się w Paryżu albo pracują, niekoniecznie wiążą ze stolicą swoją przyszłość, choć obecnie jest to dla nich dom.

La vie en rose, czyli życie w różowych barwach – grupa dla ludzie zakochanych – tych, których trzyma w tym mieście miłość… do drugiej osoby, Paryża, sztuki. Ci, którzy podążyli tutaj za głosem serca.
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: